Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Reference klientů

S firmou Exkaso s.r.o. jsem velice spokojen. Mám u nich pojištěné auta i majetek vždy mi vyjdou vstříc a upozorní třeba na platby a na jiné věci. Také jsme likvidovali již dvakrát pojistné události ohledně větrem spadlé střechy a vše proběhlo k mojí spokojenosti.

Jiří Bořil, jednatel společnosti ALFATECH STOLANY s.r.o



Se společností Exkaso s.r.o. jsme začali spolupracovat krátce po jejím vzniku v roce 2000. Dokonce jí naše společnost po jejím založení pronajímala i kanceláře.
Za léta naší spolupráce jsme si ověřili kvalitu této společnosti, a i když jsme měli nabídky i od jiných makléřských společností, díky prověřené kvalitě, bychom neměnili.
Exkaso s.r.o. se nám stará komplexně o celé naše pojištění. Pravidělně prověřují jeho skladbu, provádí rizikové prohlídky, vyhodnocují pojistná rizika, upozorňují nás na různé změny v oblasti pojištění, které se nás dotýkají. Je s nimi skvělá spolupráce při škodních událostech, kterých za ta léta nebylo málo, a které byly vždy řešeny k naší plné spokojenosti. Velice pozitivně oceňujeme i to, že nám zajišťuje nadstandardní ujednání v rámci pojistných podmínek, které pojišťovny stadardně neujednávají, ale tato společnost nám je zajišťuje. Navyšují nám tak pojistnou ochranu, což se však neprojevuje ve výši pojistného.
Jde o partnera pro naši společnost v plném slova smyslu, který nám pomáhá v rozvoji naší společnosti.

Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s.



Společnost Exkaso nám byla doporučena jako spolehlivý a odborně vyspělý makléř před více než 10 lety. Od té doby nám kontinuálně zajišťuje veškeré služby související s pojištěním.
Přesto, že se nejedná o společnost s pracovištěm v Praze, komunikace probíhá velmi efektivně a kdykoliv něco potřebujeme, jsou nám její zaměstnanci plně k dispozici.
Jsme společnst s mnoha obchodními aktivitami v zahraničí, takže i záležitosti v oblasti pojištění musí mít mezinárodní přesah. S přístupem k řešení takovýchto poždavků jsme rovněž spokojeni.
EXKASO vnímáme jako profesionála, který rozumí své práci a dělá ji s osobním přístupem.

Jaroslava Shosky, KNIGHT FRANK, spol. s.r.o.



Se společností Exkaso s.r.o. spolupracujeme již řadu let. Začátek naší spolupráce se datuje do roku 2003.
Tato společnost nám zajišťuje aktualizace pojistných smluv podle probíhajících změn v naší společnosti. Jejím prostřednictvím probíhají likvidace škod u vozidel, majetku a odpovědnosti. Je nám nápomocna ve všech dalších záležitostech, které se týkají pojištění.
Její zaměstnanci jsou ochotni nám pomoci kdykoliv to potřebujeme. Sama společnost nás pravidelně upozorňuje na změny v legislativě či u pojistitelů, o kterých bychom měli vědět, vyvíjí vlastní iniciativu, aby naše pojištění bylo pravidelně aktualizováno a odpovídalo našim aktuálním potřebám.
Jsme spokojeni s jejich profesionálním přístupem i rozsahem služeb, které nabízejí. Jedná se o společnost, na kterou je spolehnutí.

Ing. Martin Tichý, jednatel společnosti ARKOV, spol. s.r.o.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Exkaso s.r.o.
Topolská 952
537 05 Chrudim

info@exkaso.cz
+420 608 031 999